Vemac logo

headline

Každému podľa chuti, každému čo mu chutí

Musíte robiť každý deň správne rozhodnutia, vyberať suroviny alebo tovar pre Vašu prevádzku, robiť nákupy a strácať pri tom množstvo času?

Ak ste čo i len na jednu otázku odpovedali áno a ste pripravení na zmenu, potom sme tu práve pre Vás. Sme pripravení uľahčiť Vám Vaše rozhodovania, šetriť Váš čas a Vaše peniaze. Pýtate sa ako? Širokou ponukou potravinárskeho tovaru pre Vašu prevádzku, s dodávaním podľa potreby a samozrejme s dovozom priamo ku Vám. Naše atribúty sú spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, úspora času, znižovanie nákladov.

Pracujeme v obore desať rokov, spolupracujeme s osvedčenými výrobcami, štandardným sortimentom, ale aj špeciálnymi potravinárskymi produktmi podľa potreby na Vašu mieru. Disponujeme chladiarenskými zariadeniami, preto u nás nájdete širokú škálu chladených výrobkov, predovšetkým mliečneho charakteru. Katalóg, ktorý je prístupný každému registrovanému klientovi Vám napomôže lepšie sa zorientovať v škále ponúkaných výrobkov.

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a dáte nám možnosť prezentovať aj naše servisné služby !

Spoločnosť disponuje skladovacími priestormi v Banskej Bystrici, ktoré pozostávajú z chladiarenskej časti a suchého skladu.

Nakoľko spĺňame podmienky skladovania rôznych druhov potravín, v prípade skutočného záujmu vieme poskytnúť paletové miesta na krátkodobé alebo dlhodobé skladovanie.

Sklad je zastrešený, izolovaný, svetlá výška 8 metrov. Je samostatným objektom s vlastným dvorom, jedným prístupovým vchodom, oplotený a zabezpečený kamerovým systémom. Vykládka je možná všetkými druhmi vozidiel, vrátane LKW s bezproblémovým prístupom s prípadnou možnosťou nočného parkovania v uzatvorenom monitorovanom areály.

Súčasťou služby pre klienta môže byť aj:

 • fóliovanie tovaru alebo celých paliet
 • etiketovanie
 • prepaletovanie
 • vystavovanie sprievodných dokumentov
 • individuálne, podľa potrieb klienta a aktuálnych možností

V prípade záujmu napíšte prosím svoj dopyt so základným popisom požiadaviek na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a my Vám vypracujeme ponuku na mieru.

Ing. Janka Macková Lovichová, prevádzková riaditeľkaNaša spoločnosť sa síce nehrdí prívlastkami ako „nadnárodná" či „najväčšia", napriek tomu, pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov a po celý čas si zachovala rýdzo slovenský charakter.

Novodobá spoločnosť VEMAC trade & Gastro s.r.o., (pôvodne Elektro DJS), založená v roku 1992 nadväzuje na tradíciu rodinnej firmy a vyznáva predovšetkým princípy súdržnosti, loajality a vzájomnej pomoci, a to ako vo vzťahu so zamestnancami, tak aj vo vzťahu k zákazníkovi.

Nechceme sa skrývať za silné slová a heslá, ale tak ako hovorievali naše mamičky, že" muža robia mužom činy a nie slová", rovnako tak my chceme našimi službami a individuálnym prístupom ku zákazníkovi prezentovať, že spoľahlivosť, flexibilita a zodpovedný prístup nie sú len frázy, ale sú súčasťou našej práce a myslenia celého nášho pracovného tímu.

Do nášho produktového portfólia patrí široká škála potravinárskych chladených a nechladených výrobkov určených predovšetkým pre kuchyne, reštaurácie, stravovacie zariadenia a kaviarne. Našimi partnermi sú však rovnako aj veľkoobchody, či maloobchodné prevádzky potravinového charakteru.

Spolupracujeme predovšetkým s domácimi výrobcami, pričom kladieme dôraz na kvalitu a tradíciu výroby. V prípade nedostupnosti výrobkov na domácom trhu vieme zabezpečiť sortiment aj z importu, vrátane špecialít.

Spoločnosť zabezpečuje rozvoz výrobkov v rámci celého územia Slovenskej republiky, a to buď vlastnými dopravnými prostriedkami alebo prostredníctvom zmluvných prepravcov.

Samozrejmosťou je schválenie skladu, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici a riadi sa systémom HACCP.
V blízkej budúcnosti spoločnosť plánuje zavedenie ISO22000.

Ing. Janka Macková Lovichová

Našim partnerom sa môže stať každý, komu sa páčia naše výrobky a rozsah poskytovaných služieb.

Bez ohľadu na veľkosť a zameranie vášho podnikania sme pripravení dodať Vám náš sortiment, bez limitov na množstvá. Nezáleží na tom, či pripravujete obedy pre 20, alebo 100 zákazníkov, pripravíme Vám ponuku šitú na mieru. A ten, kto rád nakupuje osobne , si môže prísť vybrať priamo na prevádzku v Banskej Bystrici a vyberať si podľa aktuálnej ponuky na sklade.

Medzi našu širokú klientelu sa radia:

 • Významné slovenské kúpele
 • Zariadenia pre seniorov, domovov sociálnych služieb a špecializovaných zariadení
 • Zariadenia školského stravovania
 • Zariadenia spoločného stravovania
 • Pekárne
 • Reštaurácie, pizzérie
 • Bufety, stánky s rýchlym občerstvením
 • Kaviarne
 • Cukrárenské výroby
 • Maloobchodné prevádzky s predajom potravín.

Budeme veľmi radi, pokiaľ budeme môcť aj s Vami rozvíjať obchodné vzťahy a dlhodobú spoluprácu !

tlačítko chcem nezáväznú ponuku

banner partneri

vedenie účtovníctva

Točené zmrzliny a ľadové drte v horúcich letných dňoch

07.2015

Ak zvažujete začať s drobným podnikaním, alebo ak sa chcete so svojou prevádzkou niečím odlišovať od svojich konkurentov

Čítať ďalej...

Na skok do Jaskyne mŕtvych netopierov

06.2015

Keďže sme v srdci Slovenska a navôkol množstvo prírodných krás, voľba padla na tajomne znejúcu Jaskyňu mŕtvych netopierov. Čítať ďalej...

Nové tuky a margaríny VITELMA a SARINA

06.2015

Naša spoločnosť v spolupráci s belgickým výrobcom uvádza na slovenský trh od 1.6.2015 nové margaríny a tuky, ktoré sú na vysokej kvalitatívnej úrovni Čítať ďalej...

 

 

spacer

Naši hlavní partneri

© 2011 VEMAC trade & Gastro s.r.o., Ulica Slobody 30, 962 37 Kováčová fax: +421 233 204 662, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.