Vemac logo

POTRAVINY, KTORÝM MÔŽETE DÔVEROVAŤ. Veľkoobchod - maloobchod - distribúcia.

Skladovacie služby

Spoločnosť disponuje skladovacími priestormi v Banskej Bystrici, ktoré pozostávajú z chladiarenskej časti a suchého skladu.

Nakoľko spĺňame podmienky skladovania rôznych druhov potravín, v prípade skutočného záujmu vieme poskytnúť paletové miesta na krátkodobé alebo dlhodobé skladovanie.

Sklad je zastrešený, izolovaný, svetlá výška 8 metrov. Je samostatným objektom s vlastným dvorom, jedným prístupovým vchodom, oplotený a zabezpečený kamerovým systémom. Vykládka je možná všetkými druhmi vozidiel, vrátane LKW s bezproblémovým prístupom s prípadnou možnosťou nočného parkovania v uzatvorenom monitorovanom areály.

Súčasťou služby pre klienta môže byť aj:

  • fóliovanie tovaru alebo celých paliet
  • etiketovanie
  • prepaletovanie
  • vystavovanie sprievodných dokumentov
  • individuálne, podľa potrieb klienta a aktuálnych možností

V prípade záujmu napíšte prosím svoj dopyt so základným popisom požiadaviek na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a my Vám vypracujeme ponuku na mieru.

Užitočné odkazy

Pozor na prenesenie daňovej povinnosti!

Ste platiteľom DPH? Nezabudnite si preveriť spoľahlivosť svojho dodávateľa!

Naši partneri – školy kávy

Máte kaviareň a chceli by ste poskytovať zákazníkovi kvalitnú kávičku? Preškoľte svojich zamestnancov u popredných slovenských baristov a zároveň sa zoznámte s našimi výrobkami určenými pre kaviarne. Navštívte web Škola kávy a 9grams Cofee.

Podnikanie s potravinami – legislatíva

Začínate a neviete čo všetko musíte spĺňať? Skúste začať na stránke Štátnej veterinárnej a potravinovej správe, určite tam nájdete množstvo dôležitých informácií pre Vaše podnikanie. A samozrejme nesmiete nezabudnúť na www.uvzsr.sk

spacer

Naši hlavní partneri

© 2011 VEMAC trade & Gastro s.r.o., Ulica Slobody 30, 962 37 Kováčová fax: +421 233 204 662, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.